مرده گرمازدگی رسانه ها سربازان سرباز حرارت

مرده: گرمازدگی رسانه ها سربازان سرباز حرارت

گت بلاگز اخبار بین الملل جنگ با کره وحشتناک است ولی موشک هسته‌ای هم قابل تصور نیست / دانفورد

دانفورد مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت، راه حل نظامی جهت ترساندن موشکی کره شمالی وحشتناک خواهد بود ولی اینکه اجازه دهیم پیونگ یانگ توانایی خود

جنگ با کره وحشتناک است ولی موشک هسته‌ای هم قابل تصور نیست / دانفورد

دانفورد: جنگ با کره وحشتناک است ولی موشک هسته ای هم قابل تصور نیست

عبارات مهم : آمریکا

دانفورد مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت، راه حل نظامی جهت ترساندن موشکی کره شمالی وحشتناک خواهد بود ولی اینکه اجازه دهیم پیونگ یانگ توانایی خود جهت اجرای حمله هسته ای به ایالت متحده را توسعه دهد، غیرقابل تصور هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، ژنرال جوزف دانفورد، مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا در پکن به خبرنگاران گفت: دونالد ترامپ مستقیما به ما گفته است تا گزینه های نظامی قابل قبولی ارائه دهیم و ما دقیقا همین کار را انجام می دهیم. این بیانات دانفورد در پاسخ به پرسش هایی راجع به سخنان اخیر استیو بنن، استراتژیست ارشد کاخ سفید مطرح شد که در مصاحبه جدیدی گفته بود ترساندن کره شمالی را نمی توان با زور حل و فصل کرد.

جنگ با کره وحشتناک است ولی موشک هسته‌ای هم قابل تصور نیست / دانفورد

دانفورد در ادامه تاکید کرد: قطعا اگر یک راه حل نظامی جهت این مسئله وجود داشته باشد وحشتناک است و هیچ تردیدی راجع به آن وجود ندارد. با این حال او افزود: آنچه غیرقابل تصور است این است که به کیم جونگ اون اجازه دهیم موشک های بالستیک با کلاهک هسته ای بسازد و ایالات متحده را ترساندن کند و به ترساندن علیه منطقه ادامه دهد. مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا با شی جینپینگ، مدیر جمهوری چین دیدار کرد و طرفین بر اهمیت همکاری میان ارتش های دو کشور با نشانه برقراری ثبات در روابطی که عمدتا با مناقشات امنیتی، دیپلماتی و تجاری خدشه دار می شود، تاکید کردند.

دانفورد خطاب به مدیر جمهوری چین گفت: هر دو می دانیم که شما و مدیر جمهوری آمریکا به ارتقای روابط نظامی دوجانبه متعهد هستید و ما با تعهد خوبی به سمت آن نزدیک شده است ایم و می خواهیم این مناسبات نتیجه بخش باشد. از سوی دیگر مدیر ستاد یکسان ارتش چین در دیدار با دانفورد راجع به شرایط در شبه جزیره کره تاکید کرد: پکن اصرار دارد که اقدام نظامی باید منتفی شود و مذاکرات را گزینه ای موثر می داند.

دانفورد مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت، راه حل نظامی جهت ترساندن موشکی کره شمالی وحشتناک خواهد بود ولی اینکه اجازه دهیم پیونگ یانگ توانایی خود

دانفورد پیش از این به کره جنوبی سفر کرده بود و پنجشنبه شب به ژاپن می رود. مون جائه این، مدیر جمهوری کره جنوبی گفته است اگر کره شمالی آزمایشات موشکی و هسته ای خود را متوقف کند، جهت مذاکرات نماینده خاص به کره شمالی اعزام می کند.

واژه های کلیدی: آمریکا | وحشتناک | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz