مرده گرمازدگی رسانه ها سربازان سرباز حرارت

مرده: گرمازدگی رسانه ها سربازان سرباز حرارت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درگیری و چاقوکشی در یکی از دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال

رقابت‎های فوتبال لیگ دسته دوم در حالی پیگیری شد که جنجال در یکی از دیدارهای مهم و حساس، کار را جهت تعیین وظیفه حداکثری یکی از تیم‎های صعودکننده به کمیته انضباطی

درگیری و چاقوکشی در یکی از دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال

درگیری و چاقوکشی در یکی از دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال

عبارات مهم : ایران

رقابت‎های فوتبال لیگ دسته دوم در حالی پیگیری شد که جنجال در یکی از دیدارهای مهم و حساس، کار را جهت تعیین وظیفه حداکثری یکی از تیم‎های صعودکننده به کمیته انضباطی کشاند.

به گزارش مهر، مسابقه های فوتبال لیگ دسته دوم کلوب های کشور در حالی روز گذشته پیگیری شد که جنجال ایجاد شده است در یکی از دیدارهای مهم و حساس، کار جهت تعیین وظیفه حداکثری یکی از تیم های افزایش کننده به کمیته انضباطی کشاند.

در چارچوب این مسابقه ها و از مرحله دوم، روز گذشته دو تیم استقلال جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران و کارون اروند خرمشهر که شانس زیادی جهت افزایش به مسابقه های لیگ دسته اول دارند، در ورزشگاه امام خمینی (ره) اسلامشهر به مصاف هم رفتند. این بازی تا دقایق نهایی با تساوی یک بر یک و بدون مسئله در جریان بود ولی اعلام پنالتی جهت تیم استقلال جنوب تهران، روند بازی را به سمت حاشیه و در نهایت نیمه تمام ماندن عوض کردن داد.

درگیری و چاقوکشی در یکی از دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال

وقتی داور مسابقه در دقایق نهایی جهت تیم استقلال جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام پنالتی کرد، بازیکنان حریف اقدام به اعتراض کردند. این اعتراض ها خیلی سریع به نیمکت تیم کارون اروند خرمشهر هم کشیده شد طوریکه نیمکت نشینان این تیم با حضور در زمین، اقدام به درگیری با داور مسابقه کردند. البته شدت این درگیری ها و برخوردهای فیزیکی هنگامی که زیاد شد که تماشاگران منتسب به تیم کارون اروند خرمشهر هم به داخل زمین آمدند و با داور مسابقه و بازیکنان و مربیان حریف درگیر شدند.

بیش از ۱۰۰ تماشاگر دیدار دو تیم استقلال جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران و کارون اروند خرمشهر را در ورزشگاه امام خمینی (ره) اسلامشهر تماشا می کردند. اینها تماشاگر منتسب به تیم جنوبی بودند که جهت تماشای بازی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند ولی ورود به زمین و درگیر شدن با داور و بازیکنان حریف باعث شدند تا در نهایت بازی نیمه تمام بماند.

رقابت‎های فوتبال لیگ دسته دوم در حالی پیگیری شد که جنجال در یکی از دیدارهای مهم و حساس، کار را جهت تعیین وظیفه حداکثری یکی از تیم‎های صعودکننده به کمیته انضباطی

البته در جریان این درگیری ها هیچ فردی آسیب ندید ولی گفته می شود که بعضی تماشاگران در حالی وارد جمعیت حاضر در زمین شده است و درگیر شدند که چاقو به دست بودند!

در هر صورت دیدار تیم های استقلال جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران و کارون اروند خرمشهر که تیم برنده آن می توانست گام بلندی جهت افزایش به لیگ دسته اول بردارد، ناتمام ماند. قرار است گزارش داور و ناظر این مسابقه جنحالی در کمیته انضباطی بررسی شود تا در نهایت این کمیته در مورد بازی و نتیجه آن اعلام رای کند.

اسماعیل فرهنگیان، مدیرعامل کلوب استقلال جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد این بازی و حواشی آن گفت: طبیعی است که هنگامی که داور به نفع ما اعلام پنالتی کرده، نمی توانیم عامل و مسبب درگیری باشیم. اگر پادرمیانی و درایت بزرگترها نبود، چه بسا این درگیری ها و حواشی به اتفاقات خیلی بدتری هم منجر می شد.

درگیری و چاقوکشی در یکی از دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال

مدیرعامل استقلال جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه تماشاگران کارون اروند خرمشهر مسبب شروع درگیری ها بودند، گفت: از کمیته انضباطی تقاضا دارم که با بررسی دقیق اتفاقات ایجاد شده است در این بازی، اعلام رای کند.

واژه های کلیدی: ایران | خرمشهر | مسابقه | استقلال | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz