مرده گرمازدگی رسانه ها سربازان سرباز حرارت

مرده: گرمازدگی رسانه ها سربازان سرباز حرارت

گت بلاگز وب‌گردی عشق یک‌طرفه به زن متأهل انگیزه جهت آدم‌ربایی

عشق یک‌طرفه مرد جوان به زن متأهل انگیزه‌ای بود جهت طراحی و اجرای نقشه‌ ربودن شوهر این زن؛ ولی آدم‌ربایان تصور نمی‌کردند خیلی سریع دستگیر شوند.

عشق یک‌طرفه به زن متأهل انگیزه جهت آدم‌ربایی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، یک سال قبل مردی به پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کرد و گفت از سوی چند مرد ربوده شده است و عاملان ربایش خود را مأمور یک نهاد امنیتی معرفی کرده‌اند و برایش پرونده‌سازی کرده و باعث شده‌اند او چند روزی در بازداشت بماند. مرد شاکی به پلیس گفت: دخترم مدرسه بود و جهت اینکه او را از مدرسه به منزل بازگردانم، دنبالش رفته بودم. به محض اینکه زنگ به صدا درآمد و دخترم از درِ مدرسه خارج شد، چند مرد به سمت من آمدند و به نحوه بدی من را با خود بردند. آنها به من گفتند گزارش شده است است که قاچاق مواد مخدر می‌کنم. آنها به زور به من مشروب دادند و يک کلت کمری هم در لباسم گذاشتند و بعد هم من را تحویل مأموران پلیس دادند؛ درحالی‌که من هیچ‌کدام از این کارها را نکرده بودم. هنگامی که پلیس تحقیقات خود را راجع به ادعای این مرد انجام داد، متوجه شد متهمانی که چنین ادعایی کرده‌اند، اصلا مأمور نهاد امنیتی نیستند و جعل عنوان کرده‌اند؛ همچنین سوابق این مرد نیز نشان می‌دهد او زندگی سالمی داشته و به دنبال کارهای خلاف نبوده ‌است. بررسی‌های بعدی نشان داد عامل مهم این آدم‌‌ربایی مردی به نام مازیار است که چند باری هم با همسر مرد شاکی صحبت کرده و با او ارتباط داشته است.

وقتی مازیار بازداشت شد، اعتراف کرد نقشه این آدم‌ربایی را طراحی کرده؛ چون عاشق لیدا، همسر مرد شاکی، بوده هست. او گفت: من و لیدا همسایه بودیم و این‌طور با هم آشنا شدیم؛ از‌آنجایی‌که مرد تنهایی بودم، عاشق لیدا شدم. می‌دانستم او با همسرش مسئله دارد و شوهر این زن را دزدیدم تا لیدا از او طلاق بگیرد و بتوانیم با هم ازدواج کنیم. من این کار را با سه نفر از دوستانم انجام دادم. آنها من را آدم امینی می‌دانستند. هنگامی که که گفتم این مرد فاسد هست، آنها به حرفم گوش کردند و کمک کردند تا بدزدیمش و او را به مأموران پلیس تحویل دهیم. با توجه به گفته‌های مازیار علاوه بر سه دوستش که با او همکاری کرده بودند،

عشق یک‌طرفه به زن متأهل انگیزه جهت آدم‌ربایی

لیدا هم با شکایت شوهرش بازداشت شد. درحالی‌که کیفر‌خواست علیه متهم صادر و پرونده جهت پیگیری به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شده است بود، خبر رسید که مازیار بر اثر بیماری سرطان در زندان جان خود را از دست داده؛ بنابراین سه متهم دیگر پرونده پای میز محاکمه رفتند. روز گذشته در جلسه پیگیری به این پرونده بعد از اینکه کیفرخواست علیه سه متهم خوانده شد و نماینده دادستان درخواست صدور حکم قانونی کرد، شاکی در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من و همسرم با هم اختلاف داشتیم و یک ماهی می‌شد که همسرم جدا از من زندگی می‌کرد. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم او به من خیانت کند؛ ولی آن‌طور که این پرونده نشان می‌دهد، او با مازیار رابطه داشته و نقشه ربایش من را کشیده‌اند. به‌همین‌دلیل هم شکایت دارم و فقط از متهم ردیف آخر که پسر جوانی است و اعتراف کرده که گول مازیار را خورده هست، شکایت ندارم.

مرد شاکی گفت: دخترم به خاطر این عنوان به شدت آسیب معنوی دید و خیلی ناراحت است و هنوز هم نتوانسته به حالت عادی برگردد و من گذشت نمی‌کنم. سپس دو متهم دیگر در جایگاه حاضر شدند. آنها گفتند: مازیار به ما گفته بود مرد شاکی فاسد است و قاچاق مواد مخدر می‌کند. ما گول خوردیم و اصلا نمی‌دانستیم او به خاطر یک رابطه باعشق ما را به تله انداخته هست. سپس نوبت به همسر مرد شاکی رسید. او هم اتهام را رد کرد و گفت: این گفته‌ها را قبول ندارم. البته من و همسرم از هم جدا زندگی می‌کردیم و رابطه خوبی با هم نداشتیم؛ ولی من به او خیانت نکردم. متهم راجع به رابطه‌اش با مازیار گفت: ما همسایه بودیم و با توجه به اینکه از شوهرم جدا زندگی می‌کردم، او متوجه شده است بود که مشکلاتی دارم و چون تنها زندگی می‌کنم؛ بنابراین نیاز به کار دارم. یک روز به من گفت خواهرش در یک شرکت کار می‌کرده هست؛ ولی چون وضع حمل کرده، دیگر سر کار نمی‌رود و می‌تواند من را به جای خواهرش در آن شرکت معرفی کند. من هم خیلی خوشحال شدم و قبول کردم. چند باری با هم ارتباط داشتیم تا هماهنگی‌های رفتن به سر کار را انجام دهد و زیاد از آن ارتباطی با هم نداشتیم. متهم گفت: من در جریان آدم‌ربایی شوهرم نبودم و اصلا نمی‌دانستم او چنین نقشه‌ای کشیده هست. فقط به من گفت که شوهرم با زن‌های زیادی رابطه دارد و آدم فاسدی است و تحقیقاتی که راجع به شوهرم انجام داده، نشان می‌دهد او کارهای خلاف زیادی می‌کند. بعد هم که شوهرم بازداشت شد، مازیار به من گفت او را به خاطر کارهایی که کرده هست، بازداشت کرده‌اند.
در پايان قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع:شرق

انتهای پیام/

عشق یک‌طرفه مرد جوان به زن متأهل انگیزه‌ای بود جهت طراحی و اجرای نقشه‌ ربودن شوهر این زن؛ ولی آدم‌ربایان تصور نمی‌کردند خیلی سریع دستگیر شوند.

واژه های کلیدی: ارتباط | بازداشت | مدرسه | زندگی | پرونده | اعتراف | اخبار حوادث | آدم ربایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz